Artykuły

pa 4, 2014

Świadomość Chrystusa - Inwokacje

JAM JEST ŚWIADOMOŚCIĄ CHRYSTUSOWĄ WE MNIE

- otwieracie bez zbędnych technik, zespolenie się z nią jest prawem wyboru każdej istoty ludzkiej jako ofiarowanie potężnego Jestestwa Chrystusa z poziomów Stwórczych - ELOCHIM

Wystarczy czyste - szczere serce, przepojone miłością do siebie samego a tym samym do całego przejawionego i nieprzejawionego wszechświata bez zatrzymywania w nim blokad wybaczania.

Otwieracie przestrzenie nowego doświadczania jako w pełni Mistrzowie Samych Siebie, świadomie rozpoczynający boskie tworzenie cudu świata, który was/nas otacza.

Świadomość Chrystusowa to nic innego jak przeniesienie swojej świadomości do poziomu Chrystusa a właściwie pozwolenie aby ta świadomość wpłynęła do naszego jestestwa, do serca, do umysłu i przepełniła blaskiem całość także a może przede wszystkim zakamarki własnego cienia.

Jesteśmy małym trybikiem w całym Uniwersum ale jeśli chcecie znaleźć swój wewnętrzny spokój i podnieść swoją świadomość do Jedności lub Kwantum, gdzie rozszerzamy pojęcie własnej jaźni, tego wymiaru świadomości nie można przeskoczyć czy przeoczyć …

dlatego Jezus mówi: „Nikt nie przychodzi do Ojca, jak tylko przeze mnie” … na tym poziomie musimy zawalczyć nie tylko o własne życie w czystości, doskonałości ale także musimy emanować MIŁOŚCIĄ na nasze środowisko, zwierzęta, na całą planetę i Wszechświat, na wszystkie istoty. Innymi słowy „Uduchowiamy Materię”.

Jeśli i Ty zasiejesz ziarno Chrystusa w swoim sercu, w swoim czasie aktywuje się na wyższych kosmicznych wymiarach także poprzez Ciebie.

Uczynimy to poprzez podniesienie naszej wiary, moralności i wszystkich rzeczy, dzięki którym duchowo wzrastamy.

Wówczas aktywujemy nasze ziarno Chrystusa w szablonie energetycznym każdego z nas. Stare energie będą powoli tracić swoją wytrzymałość i transformują się aktywując Kosmiczną Świadomość Chrystusową. Człowiek przestaje żyć w separacji i zakotwicza się w Jedności. Otrzymuje więcej światła, aktywuje serce i już ponad wszelką wątpliwość wie, że w jego sercu mieszka Chrystus. Serce jest miejscem wewnętrznej komunii z Chrystusem.

Twoja świadomość podniesie się do Świadomości Chrystusowej, a z serca znikną wszystkie obawy i strach, króluje tam już wielki spokój.

Pamiętajmy:

Świadomość Chrystusowa nie ma nic wspólnego z religią czy inną grupą, każdy człowiek może podnieść swoją świadomość do wyższych częstotliwości i osiągnąć wysoki duchowy poziom. Wielkim krokiem w ten stan jest wysoki poziom moralny człowieka; moralność jest podstawą do Świadomości Chrystusowej.

 

INWOKACJE:

"przyjmuję Światło Chrystusa do mojego serca, umysłu, niech przepełni całą moją duszę poprzez czas, przestrzeń i wymiary"

"pozwalam aby Światło - Świadomość Chrystusa transformowała - transmutowała we mnie wszystko, co zbędne w miłość - niech oczyści się mój umysł abym uzyskał/a jasność oraz świadomość tego kim jestem i dokąd zmierzam (co i jak czynić)"

..."niech Światło Chrystusa przepełni całe moje jestestwo na wszystkich poziomach poprzez czas, przestrzeń i wymiary"...

..."niech Świadomość Chrystusa oczyści moje jestestwo ze wszystkiego co zbędne, niech transformuje - transmutuje się to w czystość, światłość, miłość i mądrość"...

"pozwalam aby dokonało się oczyszczenie mojego jestestwa z wszelkich klątw oraz niskowibracyjnych energii, pozwalam aby dokonało się oczyszczenie z wszelkich klątw po całym moim rodzie pokoleniowym - pozwalam na to - wyrażam taką wolę i otwieram się na działania Światła i Świadomości Chrystusowej - niech się stanie, niech się dokona, staje się , dokonuje się, stało się, dokonało się"...

koncentrować się należy na sercu, ręce można złożyć jak do modlitwy na wysokości serca i/lub trzeciego oka i/lub czakry splotu słonecznego,

 

NWOKACJE PRZEMIENIENIA:

„Jam Jest Świadomością i Światłem Chrystusa, który przepełnia całe moje jestestwo na wszystkich poziomach poprzez czas, przestrzeń i wymiary, niech przenika moją duszę oraz ciała niższe - fizyczne, eteryczne, astralne wypalając wszystko, co ze światła nie pochodzi transformując w Miłość, Mądrość i Moc Boga”.

„Jam Jest tym/ tą, który/ która w świetle się rozwija dla dobra swego i wspierania w rozwoju wszystkie żyjące Istoty”.

„Jam Jest Niebiańską Świadomością Chrystusa, która mieszka we mnie”.

„Jam Jest tym/ tą która na co dzień doświadcza miłości, mądrości i mocy. Każdego dnia wzrasta we mnie piękno za sprawą Światła Chrystusa”.

„Każdego dnia zyskuję aprobatę dla wszystkich zjawisk jakie mnie otaczają, albowiem w planie mojego życia wszystko służy rozwojowi”.

 

Dla osiągnięcia dobrych efektów mów ją 3 razy na głos przez 40 dni.

NAMASTE

 

 

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com